pondělí 8. ledna 2018

Pražský ohňostroj

Ahoj všichni,


Prvního ledna tohoto roku jsem se byla podívat na Pražský ohňostroj. Musím říct, že to byla opravdu neskutečná show a zážitek na hodně dlouhou dobu.

Na ohňostroj jsme přišli už asi hodinu předem, takže kolem páté hodiny, ale stejně jsme nějak extra dobrá místa neměli. Zato na Pražský hrad jsme měli výhled skvělý.První výstřel padl už 10 minut před zahájením ohňostroje, aby upozornil, že už je čas. Potom ještě stříleli 5, 3 a 1 minutu před začátkem. To mi přišlo celkem fajn. Hodinu před ohňostrojem už jsme byli na místě a všude bylo neskutečně moc lidí. Bohužel jsme si stoupli tak, že jsme viděli nejen ohňostroj, ale i dopravní značky.

Ohňostroj byl asi 10 minut dlouhý a opravdu se bylo na co dívat. Na konci hrála i česká hymna a byl to opravdu nádherný zážitek. Doufám, že se příští rok přijdu opět podívat.Když to celé skončilo, tak jsme se ještě nějakou tu chvilku procházeli po Praze. Šli jsme se podívat na Staroměstské a Václavské náměstí. Večerní Praha je opravdu nádherná.


 
 
Taky jsem si letos dala první trdelník (ach, já ho tak miluju, hlavně ten s čokoládou). A úplně poprvé v životě jsem vyzkoušela pečené kaštany. Všichni mi říkali, že to chutná podobně jako brambory. A ano, opravdu to tak chutná. Docela mi chutnaly, ale trdelník je lepší, no.


 
 
A Vy jste se letos byli podívat na Pražský ohňostroj? A jak jste si užili Silvestr?
 
 
 
 
 

12 komentářů:

 1. Pražský ohňostroj vypadal moc hezky, škoda, že jsem ho neviděla naživo :( trdelníky jsou super, já ho měla poprvé před 2 lety. A jinak jsem Silvestra strávila s přítelem a kamarády, bylo to fajn :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je opravdu velká škoda, že jsi ho neviděla naživo :( Tak snad příští rok :)

   Vymazat
 2. Mrzí mě, že jsem letos na ohňostroji nebyla. Ale ty loňské stály za prd, tak jsem si letos nemyslela, že bude nějaký pěkný :D Jinak mi děláš chutě tím jídlem! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem letos na ohňostroj nešla, byla jsem nemocná...každopádně vypadá nádherně:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Já letos pěkně v klidu a teploučku domova s manželem :)
  Ohňostrojů bylo všude okolo spousty, tak jsme si o půlnoci připili a koukali na ně :)

  OdpovědětVymazat
 5. My takhle byli jednou na prosecké vyhlídce, odkud byl ten ohňostroj krásně vidět, ale loni, kdy jsem tam byla znova, to bylo takový slabší a navíc zrovna nějak byla mlha, takže to nebylo nic moc.
  Letos už jsem v Praze nebydlela, takže jsem neměla šanci se podívat.

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadal moc pěkně :-) škoda, že jsem se nemohla přijet podívat :-( u nás ve městě byl úplně stejný jako minulý rok, takže opravdu nuda.. Jinak máš moc pěkné články, jak o kosmetice, tak i o věcech "ze života" :-)
  alexurbanczykova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat