čtvrtek 28. září 2017

Který je ten pravý?

Ahoj všichni,
Zdroj

Je tu podzim a s ním přichází i mé milované koukání na filmy (ne, že bych na filmy nekoukala třeba na jaře, ale na podzim na ně koukám ještě 2x tolik). Takže jsem opět navštívila kino a tam jsem zhlédla film Který je ten pravý?.

Možná si pamatujete, že jsem Vám ho představovala ve článku Filmové novinky. Tam jsem říkala, že kdyby byla příležitost, tak se na něj ráda kouknu. A tak se stalo. S kamarádkou jsme si koupily mé milované nachos a popcorn a vyrazily do sálu.
 
Obsah: ”Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama! „Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu..  a pak zpátky do normálu." těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude vůbec žhavé a její život nabere zcela nečekaný směr. Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce.”
 
Žánr: Komedie, Romantický
 
Přístupnost: Od 12 let
 
Režisér: Hallie Meyers-Shyer
 
Země původu: USA
 
Trailer naleznete: ZDE
 
 

Řekla bych, že je to taková typická americká komedie. Že bychom se smíchy popadaly za břicho se říct zrovna nedá, ale bylo tam několik dost úsměvných momentů. Zato tu romantiku jsem tam docela postrádala. Herecké výkony mě také nijak neohromily (až na výkony dvou malých holčiček), ale myslím, že na pohodový večer s kamarádkou to stačí.
 
Film bych ohodnotila jako takový trochu horší průměr, znám i tisíckrát lepší filmy, ale i stokrát horší filmy.
 
Ohodnotila bych ho 2,5* z 5*
 
A co Vy? Viděli jste tenhle film? Chcete na něj zajít do kina?

 

5 komentářů:

 1. Film jsem ještě neviděla, ale ráda bych se na něj koukla, takovéhle americké komedie mám celkem ráda :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Já tyhle romantické komedie miluju! Super článek:)
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 3. Film na mě působí trochu divným dojmem, ale i tak určitě na film mrknu. Obsazení herců je naprosto skvělé, takže už jen to mě láká. Tak uvidíme! Děkuju ta tip:)

  lifeordreamidiots.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Milujem romantické komédie :) Musím si už nejakú zas pozrieť, film som nepozerala ani neviem kedy

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat