sobota 25. února 2017

Pasažéři

Ahoj všichni,
Nedávno jsem byla v kině na Sci-fi filmu jménem Pasažéři.


Původně jsme měli jít na úplně jiný film, jenže jsme přišli pozdě a nejbližší film byl právě tento. Nakonec jsem za to moc ráda, protože do tohoto filmu jsem se úplně zamilovala.
Jde tam vlastně o to, že se 5000 lidí rozhodne odletět na jinou planetu a tam založit novou civilizaci. Na onu planetu se letí 90 let a aby se toho všichni dožili, tak jsou uspáni. Během cesty letí luxusní vesmírnou lodí a mají se vzbudit teprve 3 měsíce před přistáním. Jednoho dne však zkříží lodi cestu nějaké vesmírné těleso, které způsobí, že se jeden z pasažérů, Jim (Chris Pratt), vzbudí 60 let před přistáním. Rok žije naprosto osamělý život. Už to nezvládá, a tak se rozhodne vzbudit pasažérku Auroru (Jennifer Lawrence). Postupně mezi nimi začíná vznikat něco více než jen přátelství. Po několika měsících zjistí, že vesmírná loď nefunguje úplně tak, jak má a životy všech pasažérů jsou v ohrožení.

Ke konci je film trochu dojemný. Odteď patří mezi mé oblíbené, prostě si ho nejde nezamilovat. Jestli jste ho neviděly, tak určitě doporučuji se na něj podívat.

6 komentářů:

 1. To vypadá pěkně, chtěli jsme na něj jít s bráchou, ale nakonec jsme zvolili jiný film, tak mě to teď zpětně trochu mrzí :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tu skvělý film, tak se na něj určitě někdy podívej :)

   Vymazat
 2. Už jsem na tento film koukala na ČSFD. A přemýšlela jsem o něm. :) Díky za tip.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se na něj koukni, nebudeš litovat :)

   Vymazat
 3. Přiznám se že po zhlédnutí traileru jsem čekala trochu jiný vývoj děje, ale i tak se mi film moc líbil. A konec byl udělaný fakt krásně:)

  OdpovědětVymazat