pondělí 23. dubna 2018

Recenze: Rimmel Natural Bronzer

Ahoj všichni,Poslední dobou jsem dost ujetá na konturování, takže jsem si opět musela pořídit nějaký ten nový bronzer. V drogerii mě dost zaujal tento kousek od značky Rimmel. Co na něho říkám teď, po měsíci používání?

Začneme obalem. Ten podle mě moc dobře vymyšlený není. Vadí mi hlavně víčko. To není klasické odklápěcí, ale nasouvací. Aby víčko drželo, tak na části, kde se nachází bronzer jsou 4 pacičky. Jelikož jsou obě dvě části obalu z plastu, tak je předpoklad, že obal moc dlouho nevydrží. A přesně to se stalo. Asi po 3 týdnech se mi pacičky dost odřely a tím pádem už víčko na dolní části nesedí, je moc volné. Tím pádem jsem musela začít dávat přes obal 2 gumičky, abych měla jistotu, že se produktu nic nestane. Škoda, že když už nebylo víčko odklápěcí, tak ho neudělali aspoň šroubovací. Tyhle nasouvací jsou za mě fakt zlo.O obalu se už bavit nebudeme, to bych se zase rozčílila, a přejdeme k samotnému produktu. Ten je naštěstí 100x lepší než obal. Hezky se nanáší, neopadává a ani skoro vůbec neubývá. Líbí se mi, že má v sobě vzor sluníčka. To mi přijde děsně roztomilé. Údajně by měl být voděodolný, ale s tím bych úplně nesouhlasila. Určitě vydrží ve vodě více něž ostatní bronzery, ale voděodolným bych ho přímo nenazvala. Texturu má příjemnou a hrozně dobře se s ním pracuje.


Pigmentaci má slušnou. Čekala jsem, že bude dost prášit, ale opak je pravdou, za což jsem moc ráda. Výdrž má celkem dobrou. Na mé pleti vydrží přes 5 hodin, pak už se začíná pomalu ztrácet. Barvičkou mi vyhovuje. Není moc tmavý, ale ani moc světlý. Některé bronzery mají tendenci vypadat trochu oranžově, ale tenhle naštěstí ne.


Na zadní straně se dozvídáme, že je tento produkt v odstínu 022 Sun Bronze, jeho gramáž, složení a místo výroby. Mám takový pocit, že těch 14g tohoto bronzeru Vám vydrží hodně dlouho.


Shrnutí

Klady

+ Pigmentace
+ Nepráší
+ Vzor sluníčka v produktu
+ Slušná výdrž
+ Dobře se s ním pracuje
+ Dobře se nanáší, neopadává
+ Za tu dobu, co ho používám skoro vůbec nic z balení neubylo

Zápory

- Systém obalu
- Voděodolný moc není


Tento bronzer bych Vám určitě doporučila. Samotný produkt je skvělý, ale musíte se smířit s nepraktičností obalu.
 
Ohodnotila bych ho 4* z 5*
 
 
Znáte tento bronzer? Jaký je Váš nejoblíbenější? Konturujete?

 

4 komentáře:

 1. To sluníčko je fakt moc hezké. Bronzer vypadá dobře, ale ještě jsem žádný nezkoušela. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se mi moc líbí :) Tak to nastal čas nějaký vyzkoušet :)

   Vymazat
 2. Na mě je bohužel moc oranžový, ale moc se mi líbí to balení :)

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně zase přijde to balení totálně nepraktické a jsem z něj na nervy :D

   Vymazat