pondělí 12. února 2018

Running sushi

Ahoj všichni,


Nedávno jsem byla na Running sushi v Hostivařském Fuji. A musím říct, že to byl neskutečný zážitek. Nehorázně jsem se tam přecpala. A jak vlastně naše návštěva probíhala?

Měli jsme rezervaci na 11:00, takže jsme přišli, a hned nás posadili ke stolu. Na internetu si dost lidí stěžovalo na nepříjemnou obsluhu, ale nás obsluhovala příjemná a milá paní. Sice česky moc dobře neuměla, ale vynahrazovala to snahou. Každou chvíli nám odnášela talířky a ptala se, jestli máme všechno, jestli nám něco nechybí a tak.Skvělým doplněním tohohle sushi baru je gril. Na něm si můžete dělat různé maso, chobotničky a krevety, které velmi často jezdí na páse. Kromě toho si na něm můžete ugrilovat třeba cuketu. Věci na gril poznáte tak, že jsou na červených talířcích. My jsme si nejvíce pochutnali na kuřecím mase a krevetkách. Zkoušeli jsme i ty chobotničky, ale ty se mi moc nelíbily, protože hned, jak jsme je dali na gril, tak se jejich chapadla začala různě kroutit a hýbat. No, moc příjemné na pohled to nebylo. Chuťově zas tak špatné nebyly, ale už bych si je asi víckrát nedala.


Samozřejmě na pásu běhalo i sushi. To bylo kvalitní a čerstvé, moc nám chutnalo. Já jsem nejvíce jedla klasiku, takže lososové maki a lososové nigiri, ale zkusila jsem i různé další druhy. Mohlo tam být cca 1 druhů. To na running sushi není zrovna moc, ale nám to stačilo. Já bych byla spokojená, i kdyby tam jezdilo jenom maki. Ale pokud chcete vyzkoušet nějaké nové sushi, tak bych Vám to tady moc nedoporučovala. Tady jezdí ty známé a osvědčené druhy.
 

Hodně mi tam chutnaly i pokrmy jako například řasy, mušle, mořské plody, nudle, bramborové placičky, kuřecí nugety, saláty a tak. Toho tam byl opravdu velký výběr. Z moučníků jsme našli medovník a pak asi ještě 2 dorty a z ovoce tam byly všudypřítomné pomeranče, melouny, ovocné saláty, liči a broskve. Jednou za čas jelo i kokosové nebo mangové mléko, a to bylo výborné.


Jestli někdy pojedete kolem nákupního centra v Hostivaři, tak se do tohohle running sushi určitě stavte. Najdete zde docela solidní výběr skvělého jídla a hlavně možnost grilování. My jsme si to moc užili a určitě se sem plánujeme vrátit.
 
Na závěr bych se ještě chtěla omluvit za kvalitu fotek, jsou foceny mobilem, takže to není nic moc. A zase foťák se mi tam brát nechtěl, takže to dopadlo tak, jak to dopadlo.

A co Vy a sushi? Jíte to? A byli jste někdy na running sushi? Jaký je Váš oblíbený sushi bar?
 

16 komentářů:

 1. Running sushi miluji!! :) a chobotničky jsou skvělý :) Já nemám přímo oblíbený sushi bar, mne se líbí všude, kde mají normální lososové maki, takže vlastně všude...:D

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. Já se přiznám, že jsem sushi ještě nikdy nejedla a když ho vidím, vůbec mě neláká. Já jsem nejvíce na kuřecí maso, takže by mi určitě chutnaly ty kuřecí nugetky a co mě hodně zaujalo je mangové mléko. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta představa, že jíš syrovou rybu asi není zrovna nejhezčí, ale je to fakt moc dobrý :D Měla bys to aspoň jednou vyzkoušet :)

   Vymazat
 3. Ačkoliv sushi není zrovna moje nejoblíbenější, na running sushi jezdím ráda. :D Líbí se mi právě ta možnost výběru všeho možného na co zrovna máš chuť. :)
  To grilování slyším poprvé, to mě zaujalo, ještě jsem to nikde neviděla.
  A co se týká kokosového mléka, nedávala jsem si ho a o mangovém teda slyším poprvé, to zní hodně zajímavě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na to grilování taky narazila poprvé až tady :)
   A to mangové mléko bylo úžasné :D

   Vymazat
 4. Na sushi jsem byla poprvé v Praze na Václaváku, ale to jsme byli normálně v restauraci. Nenašli jsme odvahu zkusit syrovou rybu, tak jsme měli s okurkou a krabíma tyčinkama. Ale minula jsem running sushi viděla v Brně u hl. nádraží, tak to asi někdy s přítelem vyzkoušíme. Tohle je něco pro nás :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je něco snad pro všechny :D Každý by si tam něco vybral :D

   Vymazat
 5. Sushi mam moc rada a nekam bych si zasla, tak snad se brzy také podívám do nějakého running sushi. Tohle totiž vypadá suprove a docela ti to závidím :D
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych šla taky klidně hned znova :D
   Tak si tam určitě co nejdřív zajdi :)

   Vymazat
 6. Já sushi ještě nikdy nejedla, ale strašně mě to láká:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě ho někdy vyzkoušej :) Mně to napoprvé nechutnalo, ale postupně jsem to začala milovat :D

   Vymazat
 7. Sushi jako takové mám moc ráda, ale na running sushi jsem nikdy nebyla :)

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíš zajít, je to naprosto skvělé :)

   Vymazat
 8. Já sushi úplně nesnáším! :D Dala jsem mu šanci 2x a prostě to nejde. Hned se mi zvedá žaludek. Možná je to tím rýžovým octem, co se do něj dává. Každopádně znám lidi, co jsou running sushi úplně posedlí :D

  TheWayByA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to měla zezačátku úplně stejně :D Ale pak se něco zlomilo a začala jsem ho milovat :)

   Vymazat