pátek 29. prosince 2017

Náš Štědrý večer

Ahoj všichni,
 
 
 
Doufám, že jste strávili Štědrý večer s rodinou a s lidmi, které máte rádi. Já ano, ale musím uznat, že letos to bylo dost hektické...

Ráno jsem vstala docela ”brzy”, takže tak v 8 hodin. Rozhodla jsem se, že se budu postit, takže jsem zůstala až do večeře jen na kokosové vodě. To mi ale nijak nevadilo. Ráno jsem se asi hodinu dívala na pohádky a užívala si Vánočního klidu, dokud k nám nepřišla nečekaná návštěva. Takže všechna pohodová atmosféra byla rázem pryč a začali jsme chystat občerstvení pro příbuzné. Ti u nás pobyli asi do 12 hodin.
 

 
Pak už jsem šla s mírným skluzem balit dárky (ano, opravdu jsem to všechno nechala až na poslední chvíli). U toho jsem si pustila Grinche a byla jsem nejvíc spokojenou osobou na světě. Takhle jsem nějaké 3 hodiny balila dárky. Potom mě však zavolala mamka s tím, že má špatné zprávy. Volali tátovi, že má jít od 8 hodin do práce. Od 8 večer. Takže to dopadlo tak, že jsme večeřeli už někdy ve 4 odpoledne. Měli jsme klasicky kapra, řízky a bramborový salát. Pak jsme se vrhli na dárky a užívali si společně strávené chvíle. Někdy před půl osmou musel jet táta do práce, takže jsme se až do jedné do rána dívaly na pohádky a filmy a čekaly, až se vrátí. Když se vrátil, tak jsme hráli různé hry (Monopoly, Activity, karty...) a byly vzhůru až do rána. Sice je škoda, že s námi taťka nebyl celý večer, ale musím říct, že jsme si to pak vynahradili a neskutečně užili.
A jaký jste měli Štědrý večer Vy? Co jste dostali za dárky?

 

10 komentářů:

 1. Já jsem také měla být v práci, ale nakonec nebyla. :) Krásně prostřený stůl.. to já jsem po večeři u rodičů potom odjela k přítelovi, kam jsem byla pozvaná. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :) Na Vánoce by neměl být nikdo v práci :)

   Vymazat
 2. Škoda, že musel taťka do práce :/ Někdy to hold nevyjde. Je ale dovře, že jste si to užili i přes tyhle problémy :)

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Je super, že jste si to užili, i když musel taťka do práce:). Já bych se postit nedokázala, celý den jsem jedla cukroví:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si to vynahrazovala v dalších dnech :D

   Vymazat
 4. Škoda, že taťka musel do práce, ale je super, že jste si to vynahradili a i tak jste si to užili. :)
  Nemám ráda nečekané návštěvy, naštěstí k nám nikdo nečekaně nejezdí, i ségry se ohlašují předem. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně nijak nevadí, když to není zrovna nějak moc nevhod :D

   Vymazat
 5. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovědětVymazat