úterý 24. října 2017

Mé oblíbené seriály - I. část

Ahoj všichni,

Dneska bych Vám chtěla představit několik z mých nejoblíbenějších seriálů. Oblíbených seriálů mám docela dost, takže z tohohle článku můžeme udělat takovou ”sérii”. No, ale nyní už k těm dnešním seriálům...


Dva a půl chlapa / Two and half men

Tenhle seriál je taková ta typická ”oddechovka”, kde se prostě smějete a smějete a smějete. Díly na sebe nijak moc nenavazují (výjimkou je devátá série a pár dílů na pokračování), takže není nutné sledovat předchozích x dílů. Můžete se začít dívat na třetí sérii a během pár minut pochopíte, o co jde. Děj není nijak složitý. Jde o dva bratry, Alana Harpera a Charlieho Harpera, kteří žijí v jednom domě, kvůli tomu, že Alana vyhodila jeho bývalá manželka Judith z domu. Alan se zeptal bratra, jestli u něj může chvíli bydlet a od té doby už tam nějakých pár let žije. O víkendech je navštěvuje Alanův syn Jake. Charlie je milionář, který má rád ženy a alkohol a Alan je pěkný škrt. Můžete si tedy představit, jak to u nich asi vypadá...


Zdroj
Dvě socky / 2 Broke girls

Dalším z mých nejoblíbenějších seriálů jsou Dvě socky. Je to opět komedie, kde na sebe díly nijak moc nenavazují. Jde tam o Max a Caroline, ze kterých se jednoho dne stanou přítelkyně. Max je chudá a pracuje v místním bistru. Caroline byla bohatá, ale jejího otce zatkli a sebrali ji všechen majetek. Caroline začne pracovat ve stejném bistru jako Max, taktéž jako servírka. Tyhle dvě nemají skoro nic společného, přesto se z nich však stanou přítelkyně. Max je občas dost hrubá a buranská, Caroline není moc chytrá ani šikovná, takže o vtipné scénky zde není nouze.

Zdroj

Přátelé / Friends

Tohle je prostě klasika, myslím, že tenhle seriál zná snad každý. Já osobně jsem ho viděla už asi milionkrát. Když nemůžu usnout, tak tohle je jasná volba. Jde o partu přátel, kteří bez sebe nedají ani ránu. Žijí své životy a povídají si o všem. Mezi některými z nich je více než jen přátelství. Je to prostě geniálně vtipná komedie.


Zdroj
 
 
 


A Vy znáte nějaký z těchhle seriálů (doufám, že ano, nejlépe všechny)? A líbí se Vám? Jaké máte nejoblíbenější seriály?

 

12 komentářů:

 1. Tak Přátelé jsou moje srdcovka <3 Dva a půl chlapa znám a sem tam jsem se na to dívala, když to šlo v telce, ale Dvě socky jsem nikdy neviděla a nějak mě to nebere - i když ségra má tenhle seiŕiál hodně ráda. Já bych k Přátelům přihodila ještě Jak jsem poznal vaši matku a Sex ve městě - to jsou takové moje klasiky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HIMYM a Sex ve městě taky totálně miluju! :D

   Vymazat
 2. Všechny seriály znám, ale občas se dívám jen na Dvě socky a Přátele, Dva a půl chlapa se mi vůbec nelíbí :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Všechny to jsou super seriály a všechny znám :) Jeden čas jsem i sledovala Zlatá 70 a Průměrňákovi, ty jsou taky fajn :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průměrňákovi jsem viděla jednou a nějak mě to nechytlo :/

   Vymazat
 4. Přátelé jsou klasika, jako mladší jsem na ně ráda koukala :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
 5. Všetky tieto seriály som pozerala a milovala :) Momentálne som namotaná na Riverdale, ale ako takú oddychovku mám seriál Younger :)

  Ardnaxela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Riverdale se taky plánuju už dlouho podívat :)

   Vymazat
 6. Dva a pol chlapa je super seriál, dá sa na ňom poriadne zasmiať. Ja som mala rada aj MASH ten bol ešte taký starší. A ešte ma uchvátili Čarodejnice.
  Bianka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Čarodějnice jsem se jednu dobu taky dost dívala :)

   Vymazat