neděle 20. srpna 2017

Recenze: Lip gloss Alverde

Ahoj všichni,Už nějakou tu dobu testuji výrobek Alverde lip gloss, tak se na něj pojďme společně podívat.

Jednoho dne jsem opět zabrouzdala do DM, a tam jsem se rozhlížela po nějaké přírodní kosmetice. Padla mi do oka značka Alverde, tak jsem si rozhodla koupit jeden výrobek na rty.

Začneme opět obalem. Proti ostatním leskům na rty je dost široký a velký, ale do kabelky se vejde. Myslím, že by se to dalo vymyslet více prakticky, jelikož má tento výrobek objem pouze 6,5ml. Na druhou stranu je obal z velmi pevného materiálu, takže se jen tak nezničí. Barevně je obal laděn do zelené barvy, což mi nijak nevadí. Mezi nejpovedenější obaly bych ho však nezařadila.Teď už k obsahu produktu. Pořídila jsem si odstín číslo 60, Flirty Rose. V obchodě bohužel nebyli testery, takže jsem nevěděla, do čeho jdu. Ale říká se, že risk je zisk. V tomhle případě to však neplatilo. Barva se dost liší, když je na rtech, než když se na ni podíváte pouze skrz obal. Ale to by mi zase tak nevadilo. Co mi vadí, je nepěkná vůně. To se prostě nedá. Když si lesk nanášíte na rty, tak ji dost pocítíte. A tím ještě nekončíme. Lesk má spíše tužší složení, takže se hůř nanáší a dost na rtech lepí. Také se vůbec nedá vrstvit. Kromě toho ani moc nevydrží, takže ho máte za hodinu pryč. Abych však nebyla pouze negativní, tak musím říct, že má celkem dobrou pigmentaci a štětinka, kterou se nanáší na rty je dost velká a příjemná, takže s ní taky není problém.
Shrnutí

Klady

+ Cena (cca 70,-)
+ Pevný obal
+ Pigmentace
+ Přírodní kosmetika
+ Příjemný štěteček

Zápory

- Nepraktický obal
- Lepí na rtech
- Nevydrží skoro nic
- Tuhé provedení
- Nedá se vrstvit
- Zapáchá
- Nerovnoměrně se nanáší Tento produkt bych Vám spíše nedoporučila. Čekala jsem od něj o dost více, netušila jsem, že to bude takový propadák.

Ohodnotila bych jej 2* z 5*


Zkoušeli už jste někdy tento produkt? Máte s ním nějaké zkušenosti? Jaký je Váš oblíbený lesk na rty?

14 komentářů:

 1. Tento produkt jsem nezkoušela a doufám, že ani nevyzkouším, nijak mě nezaujal :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je škoda, že je tak na prd. Chtěla jsem si něco přírodního na rty pořídit :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky sháním něco přírodního... Bohužel tenhle produkt opravdu nevyšel :/

   Vymazat
 3. Na pohled vypadá hezky, ale po téhle recenzi si ho nekoupím;)

  www.windypinkstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No že jo? :D Mně se taky na první pohled líbil :D

   Vymazat
 4. Pěkný článek :) tento produkt jsem nezkoušela, ale už na první pohled mě moc nezaujal a po přečtení recenze už vůbec ne :)

  OdpovědětVymazat
 5. Je zvláštní, ale poslední dobou čtu na Alverde samé negativní recenze. Pár kousků už jsem vyzkoušela, spíš krémy na tělo a u těch nejde zase až tolik zkazit. je to škoda...
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mamka používá krémy od Alverde a taky si je docela vychvaluje :) Možná taky vyzkouším nějaký ten krém...

   Vymazat
 6. O této značce jsem slyšela a právě také spíše přes ty krémy, ale sama jsem nepoužila od ní zatím žádný produkt :) Pěkná recenze a pěkně napsaná :) Nicméně produkt je to holt spíše nepovedený, škoda...přírodní kosmetika je přeci jen fajn :/ :)

  OdpovědětVymazat
 7. Od Alverde jsem měla zatím jednu věc a byla spíš průměrná takže tím to skončilo a docela jsem ráda nečetla jsem pak moc dobrých recenzí
  SmileThess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem taky četla několik recenzí na Alverde a máš pravdu, nic moc no.

   Vymazat