pondělí 24. dubna 2017

Welness v Telči + PHOTODIARY

Ahoj všichni,
 
  
 
Těsně před Velikonocemi jsem vyrazila na welness pobyt kousek od Telče do hotelu jménem Šiškův mlýn. Jelikož jsem si už potřebovala odpočinout, tak jsem se těšila na bazén, saunu, masáže...

 
 
 


Zde můžete vidět celý areál hotelu. Zvenku je zařízený spíše do vesnického stylu, ale tomu se vůbec nedivím, protože hned vedle areálu je les, louky a příroda. Párkrát jsme se byly s mamkou projít a musím říct, že tam byl velmi čistý a příjemný vzduch. Určitě je to lepší než nějaký hotel z města.
 
 

 Hned naproti hotelu je golfové hřiště, ale to jsme bohužel nevyužily, protože s mamkou moc velkými příznivci golfu nejsme. Když už, tak minigolf.
 
 
 
Velmi mile mě překvapila obrovská vana, kde se parádně leželo.
 
 

A samozřejmě bazén. Na ten jsem se těšila asi úplně nejvíce, protože já vodu a plavání prostě miluji. Teplota vody byla úžasná, takhle teplý bazén mají málokde.
 


Na masáže moc často nechodím (cca 1x za 6 měsíců), ale tady jsem si ji dopřála. A rozhodně jsem neudělala chybu!Byla zde i posilovna, ale tu jsem moc nevyužívala (byla jsem tam jednou), protože jsem si chtěla prostě odpočinout. 
 
 
Měly jsme tam polopenzi. K večeři jsme si mohly vybrat ze dvou jídel. První večer jsem si zvolila kuře a druhý večer špagety. Jednu věc jsem si nemohla vynachválit a tou byly polévky. Ty tam vážně vařili výborné. Oba dva dny jsem měla vývar a klidně bych si ho dala kdykoli znovu. Snídaně se podávaly formou Švédských stolů, takže si vybral každý.
 
 

Hotel měl i vlastní bowlingovou dráhu, čehož jsme samozřejmě využily. První dvě kola mamka vyhrávala, ale pak jsem ji rozdrtila zase já.
Udělaly jsme si i výlet do centra Telče, kde mají opravdu nádherné náměstí. Cestou jsme se zastavily u takové ”bažiny”. Slyšela jsem, že tam před několika měsíci zapadly dva bagry.

Na oběd jsme si zašly do restaurace u Zachariáše a moc jsme si pochutnaly. Měli tam výbornou malinovou limonádu. K jídlu si mamka dala rybu a já si dala vepřové medailonky s domácími hranolky. Nevím, jestli už jsem měla takový hlad, ale moc jsem si pochutnala. Po jídle Nám přinesli ještě na ochutnání Velikonoční mazance.
 
Po obědě jsme si zašly na něco sladkého do cukrárny. Konkrétně na zmrzlinu (Kinder, Pistácie, Citron, Čokoláda), Horké Jablko a Panna Cottu.
 
 

Sauna byla posledním druhem relaxace, který jsme navštívily. Pak už jsme bohužel vyrážely k domovu.
 
V Praze jsme se na oběd zastavily v pizzerii na pizzu a Naší oblíbenou malinovou limonádu. Celé 3 dny jsem si velmi užila a nabilo mě to novou a pozitivní energií. Někdy je prostě potřeba trochu relaxovat a udělat si volno. Přemýšlela jsem, jestli tenhle článek nemám rozdělat na 2 kratší články, ale nakonec jsem ho nechala celý, takže je trochu delší a snad Vám to nebude vadit.
 
A kdy jste byli Vy naposledy na nějakém welness? A jak relaxujete? Byli jste někdy v Telči?
 
Moc ráda si přečtu Vaše komentáře :)

18 komentářů:

 1. Na wellness jsem byla tak před sto lety a potřebovala bych to teď jako sůl :D Moc pěkné fotky:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se před chvílí vrátila a už mi to chybí :D Děkuju :)

   Vymazat
 2. Já byla naposledn v Novém boru, zas bych na nějaký wellnes jela. Všechno vypadá moc krásně, a telč je úžasné městečko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máš pravdu, Telč je opravdu nádherné město :)

   Vymazat
 3. Tak to je úžasný!! Krásný článek a fotečky :) ❤❤🔝
  V Telči jsem byla na dovolené :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já snad ve wellness nikdy nebyla. A ta vana tho.
  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si musíš někdy zajet :) Hrozně si tam odpočineš :)

   Vymazat
 5. Jéé, tak to ti moc závidím, mimochodem moc hezké fotky :)

  https://zijunyni.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Na wellness ani ničem podobném jsem nikdy nebyla, ale zní to skvěle. Ani v Telči jse nikdy nebyla. Jak relaxuji? To je dobrá otázka.. :D Asi nijak.

  https://magdatumova.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli někdy budeš moct, tak do Telče určitě zajeď. Mají tam nádherné náměstí :)

   Vymazat
 7. presne také niečo by som potrebovala :D :) to jedlo vyzerá super:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se nedávno vrátila a už bych taky zase potřebovala :D

   Vymazat
 8. Bože, ta parádní obrovská vana... Ta VANA! Aaaaah... co bych za ni doma dala! Nalila bych si tam všechny koupelové voňavosti od Weledy a přelouskala v ní nějakou mega knižní bichli :-D A jelikož tenhle článek čtu navečer, tak mě z těch fotek jídle chytla neuvěřitelně mlsná :-) Moc hezké povídání a obrázky! :-)
  Bebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu vanu teď taky dost postrádám :(
   Děkuju moc :)

   Vymazat