neděle 12. února 2017

5 Důvodů, Proč být sama na Valentýna

Ahoj všichni,
Nejdříve bych se chtěla omluvit, že dlouho nebyl žádný článek, ale měla jsem nějaké osobní problémy. Teď už by se mělo vše vrátit k normálu.
 
 
 


Brzy tu bude Valentýn a myslím, že několik lidí (včetně mě, samozřejmě) ho bude slavit samo. Zapřemýšlela jsem a sepsala pár důvodů, proč je lepší slavit Valentýna bez partnera. Všechny důvody berte s rezervou.

Nemusíte se stresovat
Nemusíte se líčit, dělat si vlasy a vlastně je úplně jedno, jak vypadáte. Také není důvod nikam spěchat. Můžete si místo toho dát vanu a jenom relaxovat.

Nemusíte utrácet za dárek
Nemusíte nic kupovat a lámat si hlavu, jaký dárek koupit.

Můžete se dívat na jaký film chcete
Já se třeba každoročně na Valentýna dívám na Bridget Jonesovou. Když si připadáte osaměle, tak si můžete pustit horor a to pocit samoty okamžitě zmizí...

Můžete jíst co chcete
Přece jen, když Vás někdo pozve na večeři, tak nechcete vypadat ”nenažraně” a tak si toho moc neobjednáte. Když si to platíte samy, tak k tomu není důvod.

Můžete někam vyrazit s kamarádkami
Pokud máte nějaké kamarádky, které budou také na Valentýna samy, tak není důvod někam nevyrazit. Můžete si udělat hezký večer i bez partnerů.

Všechny tyto důvody jsou možná na jednu stranu i trochu smutné, ale doufám, že Vy smutné nebudete, jestliže jste bez partnera.
1 komentář:

  1. Budu sama, tak tohle mi jedině zvedlo náladu :D děkuji :)

    OdpovědětVymazat